Wyciskarka do soków Kuvings – szybko, łatwo i bez problemów

Wyciskarka do soków Kuvings – szybko, łatwo i bez problemów

Który to już raz zastanawiasz się czy wrzucając twarde jabłko czy buraka nie zepsujesz swojej wyciskarki? Ile już takich zniszczonych  sprzętów musiałeś wyrzucić na śmietnik?  Chciałabyś napić się świeżego soku z buraków, ale boisz się, że twoja sokowirówka tego nie wytrzyma? Albo Rzadko wyjmujesz swoją sokowirówkę, bo jest głośna, mało funkcjonalna i trudna w umyciu?. Już nie musisz się o to martwić. Wyciskarka do soków Kuvings przychodzi ci z odsieczą.

Sok taki jak chcesz, a nie taki jak możesz

W Sieci krąży mnóstwo ciekawych przepisów na pyszne i zdrowe soki ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw. Na przykład ten: 2 małe buraki ćwikłowe, 3 ząbki czosnku, pół małego selera korzeniowego, 5 łyżek natki pietruszki i szklanka przegotowanej wody - prosty przepis na bombę witaminową dla twojego organizmu. I tylko gdyby nie te buraki - niestety są bardzo twarde i nie każde urządzenie sobie z nimi poradzi. Zazwyczaj obierasz je i kroisz je na małe kawałk, tracąc w ten sposób cenny czas. A nie bez powodu mówi się, że „czas to pieniądz”.

Wyobraź sobie, że masz przed sobą urządzenie do którego możesz wrzucić nawet najtwardszy owoc w całości i po upływie chwili otrzymujesz z niego świeży sok. Brzmi nieprawdopodobnie? Okazuje się, że takie urządzenie istnieje naprawdę i jest to wyciskarka do soków Kuvings.  Modele Whole Juicer wyciskarek tej firmy zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie zaoszczędzić czas przygotowującego napój - można bez obaw o sprzęt wrzucać całe zielone jabłka, gruszki czy buraki.  Jak to jest możliwe? Wszystko dzięki mocy silnika (aż 240W!), dzięki której wyciskarka do soków Kuvings wykonuje 50 obrotów ślimaka na minutę. Nie straszne więc będzie wyciskanie soków nawet z pszenicy czy jęczmienia, który ostatnio  staje sie jednym z must have (a raczej must drink) przy przyrządzaniu jadłospisu.

Wyciskarki do soków Kuvings – oszczędność czasu i pieniędzy

Wiele osób prowadzących szybki tryb życia zwraca uwagę nie tylko na szybkość i jakość uzyskanego soku, ale też na to jak wygląda konserwacja urządzenia. Nie chcemy tracić czasu na rozbieranie swojej wyciskarki i osobne czyszczenie każdej części. To niejednokrotnie potrafi skutecznie odstraszyć nawet największych maniaków zdrowego odżywiania. I choć w starych modelach wciąż jeszcze mamy z taką sytuacją do czynienia, o tyle nowsze wyciskarki pozwalają z łatwością oddzielić suchą (bo w całości wyciśniętą) pulpę od soku.  I w tym miejscu znów musimy wywołać wyciskarki do soków Kuvings. Producent, który przed projektowaniem tego urządzenia zapoznał się z opiniami klientów, postawił na prostotę i funkcjonalność.

Dlatego nie dość, że podczas wyciskania odpadki na bieżąco są wydalane osobnym otworem, to jeszcze w zestawie otrzymamy specjalną szczoteczkę, dzięki której dotrzemy do trudno dostępnych miejsc. A w modelach marki Kuvings jest ich akurat bardzo mało. Dlatego nie musisz obawiać się już dużych, twardych owoców, ani straty czasu na ich krojenie oraz czyszczenie swojego urządzenia. Wyciskarki do soków Kuvings zaoszczędzą Twój czas i pieniądze. Skutecznie.
Wpis utworzony 2015-06-26 Blog 1031

Zapisz się na newsletter

Adres email:

OKAZJA, PREMIERA, NOWOŚĆ, WYPRZEDAŻ.

Zapisz się na newsletter. Nie przegap żadnej okazji!

Zapraszamy!