Kuvings, czyli Domowe Sanatorium

Kuvings, czyli Domowe Sanatorium

Coraz więcej osób zwraca baczną uwagę na to, co je i pije. I dobrze! W końcu znane przysłowie mówi „jesteś tym, co jesz”. A my z całą stanowczością dodajemy do tego „i pijesz”.

Wiele z tych osób, które mówią o potrzebie zdrowego żywienia pije soki – najlepiej te świeżo wyciskane. I tutaj pojawia się pytanie – jakie urządzenie wybrać? Na rynku istnieje mnóstwo marek, oferujących sokowirówki i wyciskarki do owoców, a każda z nich posiada swoje zalety i wady. Dziś postanowiliśmy przedstawić Wam jedną z nich – południowokoreańską firmę Kuvings

Kuvings gwarancją jakości

Kuvings już od 37 lat działa na rynku wyciskarek do owoców i z każdym rokiem zyskuje sobie nowe grono sympatyków, o czym może świadczyć fakt, że ma już ponad 600 tysięcy fanów na Facebooku! Marka jest obecna na licznych targach na całym świecie, uzyskując wyróżniania i uznanie ekspertów.

W Polsce Kuvings jest obecna od 2013 roku, po nawiązaniu współpracy z firmą Domowe Sanatorium (czy ta nazwa nie mówi sama za siebie?). Już w 2014 roku ta kooperacja przyniosła skutek w postaci zdobycia nagrody – Lauru Klienta „Odkrycie Roku 2014”. Dlaczego? Na pewno niebagatelny wpływ na to miała niezawodność wyciskarek Kuvings. Producent jest jej tak pewien, że na swoje produkty udziela aż 10-letniej gwarancji! Nie ma się co oszukiwać – w dzisiejszych czasach próżno szukać podobnych praktyk, bez względu na kraj i branżę. 

Dlaczego Kuvings?

Marka Kuvings wywodzi się z Korei Południowej, co nie jest bez znaczenia. Jakie produkty przychodzą nam do głowy w pierwszej chwili, gdy pomyślimy o tym kraju? Oczywiście niezawodne marki motoryzacyjne (jeśli nie wierzycie, zapytajcie kogokolwiek, kto choć trochę orientuje się w temacie – będziecie zaskoczeni jak mocno w tej branży działa tak mały kraj). Owszem, Koreańczycy, podobnie jak inne kraje Dalekiego Wschodu, kojarzą nam się z pracowitością, lojalnością, nowoczesnymi technologiami, najwyższą jakością wykonania i ciekawym designem. I nie bez powodu wywołaliśmy temat motoryzacji, bo w nim widać to najdobitniej. Ale nie tylko, bo Kuvings udowadnia, że niezawodne, zaawansowane, ale jednocześnie nieskomplikowane rozwiązania techniczne, mogą nam posłużyć również podczas wykonywania rutynowych, codziennych czynności (choć rozumiemy, że dla niektórych jazda samochodem też taką rutynową czynnością może być).

Ktoś powie „czym mogą się różnić od siebie wyciskarki do soków? Przecież każda wyciśnie sok z owocu!”. Owszem. Maluchem też dojedziesz do pracy, ale chyba nieco wygodniej, bezpieczniej i przyjemniej wsiąść w BMW? Odpowiedź jest chyba oczywista. I w wyciskarkach jest podobnie – chyba lepiej jest kupić sprzęt marki Kuvings, który ma gwarancję niezawodności na 10 lat, wyciska owoce do końca, zapewnia maksymalną ilość soku, jest bezpieczny (np. wolny od bisfenolu) i pozwala przerabiać całe owoce? Tak, to może być dla Was zaskoczeniem, ale Kuvings jako pierwsza skonstruowała rok temu wyciskarkę, która umożliwiała wrzucanie całych owoców.

Bezawaryjność, wygoda, dostępność, bezpieczeństwo – to przymiotniki, które znakomicie opisują markę Kuvings. Dlatego jeśli jesteście fanami soków ze świeżo wyciskanych produktów to nie możecie pominąć tej opcji.

Wpis utworzony 2015-06-25 Blog 1908

Zapisz się na newsletter

Adres email:

OKAZJA, PREMIERA, NOWOŚĆ, WYPRZEDAŻ.

Zapisz się na newsletter. Nie przegap żadnej okazji!

Zapraszamy!