Wyciskarka do soków Kuvings C9500R Bordowa + sita + książka

Cena: 2 290,00 zł

Nowe

Ulubiona wyciskarka najmłodszych - zero paprochów! Z wyciskarką Kuvings C 9500 przyrządzisz najbardziej aksamitne soki.

Więcej szczegółów


C9500R


Wybierz smak natury zamiast chemicznych dodatków

Lubisz smak soków z kartonu i często je pijesz? Rzeczywiście są smaczne, jednak swojego smaku nie zawdzięczają prawdziwym owocom, tylko słodzikom, aromatom i konserwantom.  Te sztucznie napoje wcale nie wpływają dobrze na Twoje zdrowie. Są one produkowane z niskowartościowych, zagęszczonych koncentratów owocowych, a następnie poddawane pasteryzacji, przez co tracą naturalne witaminy i minerały. Właśnie dlatego warto zastąpić je organicznymi, własnoręcznie przygotowanymi sokami.

3 szklanki świeżo wyciskanego soku

Już picie jednej szklanki takiego soku wystarczy, abyś mógł dostarczyć swojemu organizmowi wielu cennych składników odżywczych, które pomogą Ci zadbać o codzienne zdrowie i dobre samopoczucie.

Kuvings C9500 – w trosce o wysoką jakość soku

Rewolucyjna, wolnoobrotowa metoda wyciskania soku to gwarancja, że soki przygotowane za pomocą wyciskarki Kuvings zachowają wszystkie witaminy i minerały zawarte w owocach, z których został przygotowany napój. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu ślimakowi. Z ogromną siłą miażdży on owoce, a dopiero później wydobywa z nich sok. Taki sposób tłoczenia napoju zapobiega jego nagrzewaniu się podczas procesu wyciskania oraz stracie witamin i minerałów.

Szybko i perfekcyjnie wyciśniesz sok z każdego warzywa i owocu

Z nowym urządzeniem Kuvings C9500 jeszcze prościej i jeszcze szybciej przygotujesz wyjątkowo aksamitny sok. W wyciskarce tej udoskonalona została konstrukcja ślimaka, który został wykonany z nowoczesnego, odpornego tworzywa – Ultemu. Ulepszona została również technologia oddzielania pulpy. Dzięki temu sok przygotowany przy pomocy tej wyciskarki jest jeszcze delikatniejszy. Sprawdź, jak klarowny i wolny od drobinek może być sok wyciśnięty z łykowatych warzyw i owoców, takich jak seler czy burak.


Innowacje te sprawiają, że nowy model wyciskarki Kuvings jest w jeszcze większym stopniu odporny na zapychanie. Urządzenie nie zastrajkuje, nawet jeśli swój sok przygotujesz w nim z jeszcze większej ilości składników. Ślimak odpowiedzialny za miażdżenie owoców i warzyw został wykonany z Ultemu. Jest to niezwykle wytrzymały materiał, który nie zawiera w sobie żadnych rakotwórczych związków.  Wykorzystanie tego tworzywa do skonstruowania ślimaka gwarantuje Ci pewność, że z pomocą wyciskarki Kuvings C9500 będziesz tworzyć wyśmienite soki przez bardzo długi czas.

sokowirówka kontra wyciskarka Kuvings

Wsłuchaj się w wyjątkowo cichą pracę tej wyciskarki

Wyciskarki Kuvings to urządzenia, które pracują niezwykle cicho. Wydają one dźwięki o natężeniu ok 40 decybeli - taką głośność ma szelest kartki papieru lub odgłos padającego deszczu. Tak cicha praca urządzenia pozwoli Ci przygotowywać ulubione soki o każdej porze dnia i nocy.

Ciesz się z większej ilości soku przy niższych rachunkach za prąd

W tej wyciskarce wykorzystany został bardzo wytrzymały silnik pracujący z mocą 240 W. Mimo tak dużej siły, urządzenie to charakteryzuje się pięciokrotnie niższym zużyciem energii elektrycznej niż tradycyjne sokowirówki. Technologia zastosowana w modelu C9500 pozwoli ci też uzyskać dwa razy więcej soku bez obaw o wysokie rachunki za prąd.

C9500 wyczyścisz jeszcze prościej i szybciej

Model C9500 został wyposażony w ślimak o nowej konstrukcji. Jego środek jest częściowo pusty, co umożliwia zatrzymanie w jego wnętrzu dużej części wytworzonej pulpy. Dzięki temu mniej odpadów osadza się na innych elementach wyciskarki. Takie rozwiązanie pozwoli ci łatwiej oczyścić wyciskarkę.

Kupując model Kuvings C 9500 zyskujesz niezawodne i ogromne wytrzymałe urządzenie, z którym łatwiej utrzymasz zdrową i zbilansowaną dietę. Do wyciskarki dołączone jest  aż 10 lat gwarancji producenta, dzięki czemu masz pewność, że urządzenie to będzie ci doskonale służyło przez bardzo długi czas.

Dane techniczne:

 • Zasilanie: 230 V
 • Wydajna moc silnika: 240 W
 • Prędkość obrotowa: 50 obr/min
 • Wymiary: 208 x 228 x 484 mm
 • Waga: 7 kg


Wyposażenie standardowe

 • Sita do koktajli i sorbetów GRATIS
 • Książka "Koktajle - klinika soku" GRATIS
 • Estetyczny pojemniki na sok
 • Funkcjonalny pojemnich na odpadki
 • Szczotka-koszyczek samoczyszcząca na sitko
 • Szczoteczka dodatkowa do czyszczenia urządzenia
 • Książka z przepisami na soki, koktajle i sorbety
 • Instrukcja w języku polskim

Napisz swoją opinię
Wyciskarka do soków Kuvings C9500R Bordowa + sita + książka

Wyciskarka do soków Kuvings C9500R Bordowa + sita + książka

Ulubiona wyciskarka najmłodszych - zero paprochów! Z wyciskarką Kuvings C 9500 przyrządzisz najbardziej aksamitne soki.
Napisz swoją opinię

Zapisz się na newsletter

Adres email:

OKAZJA, PREMIERA, NOWOŚĆ, WYPRZEDAŻ.

Zapisz się na newsletter. Nie przegap żadnej okazji!

Zapraszamy!