Wyciskarka do soków Kuvings NS-950SC - bordowa + książka

Cena: 1 490,00 zł

Nowe

Jeśli szukasz wyciskarki prostej w obsłudze a przy tym solidnej i bardzo praktycznej, to model Kuvings NS-950SC jest właśnie dla Ciebie.

Więcej szczegółów


Uwaga!!
P
rzy zamówieniu wyciskarki teraz w promocji dostaniesz wspaniałą książkę Magdaleny Makarowskiej "Koktajle klinika soku". Z książką tą przygotujesz przepyszne i zdrowe soki.

Jeśli szukasz wolnoobrotowej wyciskarki, prostej w obsłudze a przy tym solidnej i bardzo praktycznej, to model Kuvings NS-950SC jest właśnie dla Ciebie.

Wolnoobrotową wyciskarkę do soków Kuvings NS-950SC charakteryzuje ponadto duża moc silnika (240W- ten sam, co w najdroższych modelach!) która sprawi, że wycisną Państwo sok nawet z najtwardszych owoców i warzyw takich jak:

 • jabłka – wyciskarka do soków Kuvings NS-950SC doskonale pozyskuje sok nawet z najtwardszych odmian jabłek,
 • marchew, buraki lub inne warzywa korzenne – wyciskarka do soków Kuvings NS-950SC pozyskuje sok nawet z całych warzyw korzennych,
Ponadto technologia zastosowana w wolnoobrotowej wyciskarce do soków Kuvings sprawia, że z łatwością pozyskacie Państwo sok z:
 • ananasy,
 • granaty,
 • winogrona,
 • i wiele innych.
 • trawa pszeniczna, seler naciowy, nać pietruszki
 • kapusta
 • każde inne warzywo, które człowiek jest w stanie pogryźć

Kuvings NS-950SC jest wyciskarką niezwykle bezpieczną w użytkowaniu. Świadczy o tym fakt, iż nie posiada ona żadnych nieosłoniętych elementów ruchomych. Ważne jest także, iż wyciskarka do soków Kuvings NS-950SC nie ma w swoich elementach bisfenolu – rakotwórczej substancji bardzo często spotykanej w innych sprzętach kuchennych.

Wyciskarki do soków Kuvings zdobyły wiele nagród na całym świecie w tym Laur Konsumenta w kategorii ‘Odkrycie 2014 w Polsce’ oraz Srebrny Laur Konsumenta 2015.Wraz z wyciskarką do soków Kuvings NS-950SC otrzymacie Państwo:

 • 10 letnią gwarancję na wszystkie elementy wyciskarki do soków Kuvings NS-950SC włącznie z silnikiem (gwarancja generalnego dystrybutora KUVINGS POLSKA!)
 • pełne wyposażenie wyciskarki takie jak sitko i jego osłonka, zatyczka (niekapka), pojemnik na odpady czy niezwykle solidnie wykonany dzbanek na sok,
 • praktyczną obrotową szczoteczkę, dzięki której czyszczenie wyciskarki Kuvings NS-950SC będzie niezwykle proste,
 • możliwość skorzystania z serwisu zarówno podczas trwania gwarancji jak i po zakończeniu jej ważności.

        


Wyciskarka do soków Kuvings NS-950SC należy do klasy Premium wśród wolnoobrotowych wyciskarek do soków. Oferta naszego sklepu Vita-my jest niezwykle konkurencyjna dlatego wszystkich Państwa zapraszamy do szczegółowego zapoznania w naszym sklepie z wyciskarką do soków Kuvings NS-950SC.
Specyfikacja szczegółowa

Technologia wyciskania:  wyciskarka jednoślimakowa, pionowa
Prędkość: (obroty na min.) 55
Moc:   240 W  
Waga: 7 kg 
Gwarancja:  pełna - na wszystkie elementy - 10 lat
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny:  Tak
Instrukcja w języku polskim: Tak 
Przepisy na soki: Tak
Dostawa gratis: Tak 
Wymiary: 24,5 x 16,5 x 43,5


Części wyciskarki:
korpus, ślimak, sitko, osłona sitka, popychacz, szczoteczka, zatyczka, dzbanek na sok, pojemnik na odpady.

Zobacz film jak działa wyciskarka Kuvings NSNapisz swoją opinię
Wyciskarka do soków Kuvings NS-950SC - bordowa + książka

Wyciskarka do soków Kuvings NS-950SC - bordowa + książka

Jeśli szukasz wyciskarki prostej w obsłudze a przy tym solidnej i bardzo praktycznej, to model Kuvings NS-950SC jest właśnie dla Ciebie.
Napisz swoją opinię

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij