LotusGrill® z torbą w komplecie

Cena: 699,00 zł

Nowe

LotusGrill® to innowacyjne urządzenie, które zrewolucjonizowało pojęcie grilla. Dzięki swoim nowatorskim rozwiązaniom jest gotowy do pracy już po kilku minutach!

Więcej szczegółówTylko TERAZ promocyjna cena

nawet do 20% TANIEJ niż w USA!!

LotusGrill® to innowacyjne urządzenie, które zrewolucjonizowało pojęcie grilla. LotusGrill® dzięki swoim nowatorskim rozwiązaniom jest gotowy do pracy w zaledwie kilka minut. Dzięki wyjątkowej budowie i ciekawym kształtom, można go używać niemal w każdych warunkach i w różnego typu miejscach, także w zamkniętych pomieszczeniach takich jak kuchnia, balkon czy taras.

Praktyczne zastosowanie LotusGrilla®


LotusGrill®
 to urządzenie którego można używać zarówno na otwartej przestrzeni, jak i na balkonach, tarasach, łodzi czy zamkniętych pomieszczeniach jak kuchnia własnego domu. Składa się z kilku praktycznych części, które współtworzą to niezwykłe urządzenie.

  • palenisko – zabezpieczone przed ewentualnym kapaniem tłuszczu. Dzięki tejże funkcji LotusGrill® działa bezzapachowo, nie dymi i nie osadza sadzy, dlatego można go używać nawet w zamkniętych pomieszczeniach.
  • ruszt – bardzo praktyczny a do tego łatwy w montażu. Konstrukcja jest wygodna w użyciu i łatwo wkomponowuje się w całość. Dodatkowo każdy ruszt LotusGrilla® można z powodzeniem myć w tradycyjnej zmywarce,
  • płyta zapłonu – LotusGrill® przepala węgiel w LotusGrillu®. Jest to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne a do tego bardzo bezpieczne,
  • pojemnik na węgiel – dzięki wymuszonemu obiegowi węgiel w LotusGrillu® rozgrzewa się bardzo szybko przez co już po kilku minutach można grillować wszelkie potrawy. Pojemnik jest przystosowany zarówno do palenia w nim tradycyjnym węglem jak i brykietem,
  • dmuchawa działa dzięki 4 bateriom (AA) co docelowo poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz misy w węglem,
  • pokrętło regulacji temperatury.


Dzięki innowacyjnym zastosowaniom zewnętrzna powłoka LotusGrilla® nie nagrzewa się przez co można go swobodnie przemieszczać, także między pomieszczeniami własnego domu. Ważną częścią LotusGrilla® są specjalne klamry zabezpieczające, które sprawiają, że w przypadku przewrócenia się LotusGrilla® nie wypadnie z niego węgiel. Jest to rozwiązanie bardzo bezpieczne, nie stosowane w innych, tradycyjnych grillach.

Szeroki wybór akcesoriów w modnych kolorach – to wszystko znajdą Państwo w produktach LotusGrilli®


LotusGrill®
 sprzedawany jest w 6 różnych kolorach. Kupując LotusGrilla® każdy z klientów ma zapewniony komplet baterii (AA) oraz pokrowiec w tym samym kolorze co sam LotusGrill®.


Akcesoria dostępne w ofercie sprzedażowej LotusGrilla® są bardzo praktyczne i sprawdzą się podczas przyrządzania bardzo różnych potraw. Spokojnie w ramach jednym zakupów można skompletować cały niezbędny do grillowania osprzęt, dobierając go pod kolorystykę wcześniej wybranego urządzenia.

Napisz swoją opinię
LotusGrill® z torbą w komplecie

LotusGrill® z torbą w komplecie

LotusGrill® to innowacyjne urządzenie, które zrewolucjonizowało pojęcie grilla. Dzięki swoim nowatorskim rozwiązaniom jest gotowy do pracy już po kilku minutach!

Napisz swoją opinię

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij