LotusGrill® z torbą w komplecie

Cena: 699,00 zł

Nowe

LotusGrill® to innowacyjne urządzenie, które zrewolucjonizowało pojęcie grilla. Dzięki swoim nowatorskim rozwiązaniom jest gotowy do pracy już po kilku minutach!

Więcej szczegółówTylko TERAZ promocyjna cena

nawet do 20% TANIEJ niż w USA!!

LotusGrill® to innowacyjne urządzenie, które zrewolucjonizowało pojęcie grilla. LotusGrill® dzięki swoim nowatorskim rozwiązaniom jest gotowy do pracy w zaledwie kilka minut. Dzięki wyjątkowej budowie i ciekawym kształtom, można go używać niemal w każdych warunkach i w różnego typu miejscach, także w zamkniętych pomieszczeniach takich jak kuchnia, balkon czy taras.

Praktyczne zastosowanie LotusGrilla®


LotusGrill®
 to urządzenie którego można używać zarówno na otwartej przestrzeni, jak i na balkonach, tarasach, łodzi czy zamkniętych pomieszczeniach jak kuchnia własnego domu. Składa się z kilku praktycznych części, które współtworzą to niezwykłe urządzenie.

  • palenisko – zabezpieczone przed ewentualnym kapaniem tłuszczu. Dzięki tejże funkcji LotusGrill® działa bezzapachowo, nie dymi i nie osadza sadzy, dlatego można go używać nawet w zamkniętych pomieszczeniach.
  • ruszt – bardzo praktyczny a do tego łatwy w montażu. Konstrukcja jest wygodna w użyciu i łatwo wkomponowuje się w całość. Dodatkowo każdy ruszt LotusGrilla® można z powodzeniem myć w tradycyjnej zmywarce,
  • płyta zapłonu – LotusGrill® przepala węgiel w LotusGrillu®. Jest to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne a do tego bardzo bezpieczne,
  • pojemnik na węgiel – dzięki wymuszonemu obiegowi węgiel w LotusGrillu® rozgrzewa się bardzo szybko przez co już po kilku minutach można grillować wszelkie potrawy. Pojemnik jest przystosowany zarówno do palenia w nim tradycyjnym węglem jak i brykietem,
  • dmuchawa działa dzięki 4 bateriom (AA) co docelowo poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz misy w węglem,
  • pokrętło regulacji temperatury.


Dzięki innowacyjnym zastosowaniom zewnętrzna powłoka LotusGrilla® nie nagrzewa się przez co można go swobodnie przemieszczać, także między pomieszczeniami własnego domu. Ważną częścią LotusGrilla® są specjalne klamry zabezpieczające, które sprawiają, że w przypadku przewrócenia się LotusGrilla® nie wypadnie z niego węgiel. Jest to rozwiązanie bardzo bezpieczne, nie stosowane w innych, tradycyjnych grillach.

Szeroki wybór akcesoriów w modnych kolorach – to wszystko znajdą Państwo w produktach LotusGrilli®


LotusGrill®
 sprzedawany jest w 6 różnych kolorach. Kupując LotusGrilla® każdy z klientów ma zapewniony komplet baterii (AA) oraz pokrowiec w tym samym kolorze co sam LotusGrill®.


Akcesoria dostępne w ofercie sprzedażowej LotusGrilla® są bardzo praktyczne i sprawdzą się podczas przyrządzania bardzo różnych potraw. Spokojnie w ramach jednym zakupów można skompletować cały niezbędny do grillowania osprzęt, dobierając go pod kolorystykę wcześniej wybranego urządzenia.

Napisz swoją opinię
LotusGrill® z torbą w komplecie

LotusGrill® z torbą w komplecie

LotusGrill® to innowacyjne urządzenie, które zrewolucjonizowało pojęcie grilla. Dzięki swoim nowatorskim rozwiązaniom jest gotowy do pracy już po kilku minutach!

Napisz swoją opinię

Zapisz się na newsletter

Adres email:

OKAZJA, PREMIERA, NOWOŚĆ, WYPRZEDAŻ.

Zapisz się na newsletter. Nie przegap żadnej okazji!

Zapraszamy!

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij