O nas

Vitamy - wszystko o naszej firmie.

Sklep Vita-My jest prowadzony przez firmę Domowe Sanatorium - Zimnoch Sp.j. Od wielu lat zajmujemy się promowaniem produktów służących zdrowiu. Oferta nasza jest starannie wyselekcjonowana. Dotyczy tylko sprawdzonych, markowych sprzętów mających konkretne zastosowanie w poprawę Państwa zdrowia. Najwyższa jakość potwierdzona wieloletnią gwarancją, świetna opinia zarówno specjalistów zajmujących się zdrowiem jak i samych klientów to główne wytyczne przy wyborze produktów, które oferujemy. 
Drugą równie ważną sprawą jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Dotyczą one nie tylko sprzedaży towaru, ale i całej obsługi posprzedażowej, w tym zapewnienia ewentualnej pomocy technicznej, sprawnej ewentualnej obsługi gwarancyjnej itp. Dowodem rzetelności z naszej strony jest wieloletnie uczestnictwo w programie Rzetelna Firma, liczne nagrody m.in. Laur Konsumenta -Odkrycie roku 2014. Inną rekomendacją jest przyznanie naszej firmie przez koreański koncern NUC statusu generalnego i wyłącznego dystrybutora marki Kuvings w Polsce.
Domowe Sanatorium - Zimnoch sp.j. w swojej nazwie nosi nasze nazwisko, gdyż właśnie nim gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Zapraszamy do zakupów z których na pewno będziecie Państwo zadowoleni.

Sklep internetowy działający pod adresem www.vita-my.pl prowadzony jest przez
Domowe Sanatorium Zimnoch, Sp.j z siedzibą w Białymstoku przy ulicy Kwiatowej 6,
wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000259567, NIP 542-299-19-03,
REGON 200092438. e-mail: sklep@vita-my.pl, nr telefonu 509 447701,  85 7446677Poniżej film przedstawia zdrowe i niezdrowe podejście do życia. Jesteśmy przekonani, że wchodząc na naszą stronę jesteście Państwo świadomymi konsumentami poszukującymi sposobu na poprawę jakości życia.

Zobacz film


Zapisz się na newsletter

Adres email:

OKAZJA, PREMIERA, NOWOŚĆ, WYPRZEDAŻ.

Zapisz się na newsletter. Nie przegap żadnej okazji!

Zapraszamy!

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij