O nas

Vitamy - wszystko o naszej firmie.

Sklep Vita-My jest prowadzony przez firmę Domowe Sanatorium - Zimnoch Sp.j. Od wielu lat zajmujemy się promowaniem produktów służących zdrowiu. Oferta nasza jest starannie wyselekcjonowana. Dotyczy tylko sprawdzonych, markowych sprzętów mających konkretne zastosowanie w poprawę Państwa zdrowia. Najwyższa jakość potwierdzona wieloletnią gwarancją, świetna opinia zarówno specjalistów zajmujących się zdrowiem jak i samych klientów to główne wytyczne przy wyborze produktów, które oferujemy. 
Drugą równie ważną sprawą jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Dotyczą one nie tylko sprzedaży towaru, ale i całej obsługi posprzedażowej, w tym zapewnienia ewentualnej pomocy technicznej, sprawnej ewentualnej obsługi gwarancyjnej itp. Dowodem rzetelności z naszej strony jest wieloletnie uczestnictwo w programie Rzetelna Firma, liczne nagrody m.in. Laur Konsumenta -Odkrycie roku 2014. Inną rekomendacją jest przyznanie naszej firmie przez koreański koncern NUC statusu generalnego i wyłącznego dystrybutora marki Kuvings w Polsce.
Domowe Sanatorium - Zimnoch sp.j. w swojej nazwie nosi nasze nazwisko, gdyż właśnie nim gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Zapraszamy do zakupów z których na pewno będziecie Państwo zadowoleni.

Sklep internetowy działający pod adresem www.vita-my.pl prowadzony jest przez
Domowe Sanatorium Zimnoch, Sp.j z siedzibą w Białymstoku przy ulicy Kwiatowej 6,
wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000259567, NIP 542-299-19-03,
REGON 200092438. e-mail: sklep@vita-my.pl, nr telefonu 509 447701,  85 7446677Poniżej film przedstawia zdrowe i niezdrowe podejście do życia. Jesteśmy przekonani, że wchodząc na naszą stronę jesteście Państwo świadomymi konsumentami poszukującymi sposobu na poprawę jakości życia.

Zobacz film


Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij