Zdrowe odżywianie

Zdrowe odżywianie to podstawa dobrego samopoczucia

Na temat zdrowego odżywiania powstało już masę filmów, książek, artykułów, poradników itp. Wyspecjalizowały się także grupy zawodowe, które fachowo pomogą w dobraniu odpowiedniej diety. Warto także zgłębiać na co dzień swoją wiedzę z zakresu odżywiania i kaloryczności posiłków.

Jedzenie musi n...

Zdrowe odżywianie to podstawa dobrego samopoczucia

Na temat zdrowego odżywiania powstało już masę filmów, książek, artykułów, poradników itp. Wyspecjalizowały się także grupy zawodowe, które fachowo pomogą w dobraniu odpowiedniej diety. Warto także zgłębiać na co dzień swoją wiedzę z zakresu odżywiania i kaloryczności posiłków.

Jedzenie musi nam służyć. Służyć naszemu zdrowiu. Ale aby w pełni wykorzystać walory warzyw, owoców, produktów zbożowych itp. warto zainwestować w odpowiedni sprzęt gospodarstwa domowego. Bez wątpienia można do niego zaliczyć wyciskarki do soków, blendery czy suszarki do owoców i warzyw.

Tego typu wyposażenie naszej kuchni sprawi, że zupełnie inaczej spojrzymy na sposoby przygotowywania zdrowych posiłków. Dzięki tego typu sprzętowi będziemy w stanie urozmaicać swoje dania. W sposób ciekawy i twórczy eksperymentować ze zdrową żywnością. Czerpać z niej jak najwięcej.


Dziś inwestycja w zdrową żywność równa się inwestycją we własne życie, które najlepiej spędzić w zdrowiu i harmonii. To wszystko możemy zapewnić sobie sami. Dbając o siebie poprzez zdrowe odżywianie się.

Więcej

Podkategorie

 • Wyciskarki do soków

  Wyciskarka do soków

  Wyciskarka do soków tylko uznanej marki

  Soki powinny stanowić główne źródło nawodnienia naszego organizmu. Z tym zgodzą się niemal wszyscy. Tylko jaką można mieć pewność, że akurat soki kupowane w sklepie są odpowiedniej jakości? Że nie będą przesycone cukrem, barwnikami lub innymi emulgatorami, które mają jedynie wzbogacić smak, a w żaden sposób nie działają odżywczo? Rozwiązanie problemu jest prostsze niż się to może pozornie wydawać. Wystarczy zainwestować w dobrą wyciskarkę do soków!

  Producentem wyciskarek do soków KUVINGS jest firma NUE Electronics z Korei Południowej. Obecnie jest to niekwestionowany lider, produkujący wyciskarki do soków najwyższej jakości. Niech za tą opinią świadczy fakt, iż wyciskarki do soków KUVINGS zostały wyróżnione Laurem Konsumenta – Odkrycie Roku 2014 oraz Srebrnym Laurem 2015.

  Co zatem mają w sobie takiego te niezwykle wydajne i nieprawdopodobnie mocne wyciskarki do soków? Sekret polega na prostocie w użytkowaniu przy jednocześnie niezwykłej mocy użytkowej samego produktu. Wyciskarki do soków tejże marki, charakteryzuje ogromna wydajność. Sama praca odbywa się przy niezwykle cichej pracy samego urządzenia.

  Oczywiście sok można pozyskiwać niemal z każdego rodzaju warzywa i owocu. W zależności od potrzeb naszego organizmu warto zaznajomić się z właściwościami poszczególnych soków, które zamierzamy przy pomocy wyciskarki pozyskać. Dzięki wyciskarkom można także skutecznie produkować lody i mrożone sorbety. Wystarczy doposażyć wyciskarkę w odpowiednią przystawkę do robienia lodów. 

 • Wyciskarki - części...
 • Suszarki do owoców i...

  Suszarka do warzyw i owoców

  Suszarka do warzyw i owoców

  Suszarka do warzyw i owoców to urządzenie coraz częściej spotykane w kuchni. Można na niej przyrządzać nie tylko gotowe odżywcze i naturalne potrawy, ale także przygotowywać je pod kontem spiżarnianym.


  Suszarki do owoców i warzyw w naszym sklepie Vita-my, oferujemy w najnowszych wersjach modeli dostępnych na rynku. Każdy z tych sprzętów świetnie sprawdzi się przy przygotowywaniu zdrowych i odżywczych potraw i przekąsek. Proponowane przez nas suszarki świetnie się sprawdzą także, jako urządzenia wysuszające zioła. Dzięki niej będą Państwo w stanie własnoręcznie wykonać aromatyczne dodatki ziołowe, które następnie można wykorzystać przy doprawianiu zup czy potraw.


  Suszarka do owoców, ziół i warzyw to doskonałe urządzenie, które powinno znaleźć miejsce w każdej dobrze wyposażonej kuchni. Dzięki niej, będą Państwo w stanie zrobić żywność zdrową, niskokaloryczną pozbawioną sztucznych konserwantów i barwników.

  Dzięki temu urządzeniu, zawsze będziecie mieli Państwo gwarancję, że wykonane przez nią produkty, będą zdrowe i smaczne.

 • Blendery

  Blender

  Blender – urządzenie wielofunkcyjne

  Blender to urządzenie, bez którego ciężko dziś sobie wyobrazić dobrze wyposażoną kuchnię. Spełnia on bardzo wiele zastosowań i spokojnie można go zaliczyć do urządzeń niezwykle uniwersalnych.


  Blendery możemy spotkać niemal w każdej kuchni. Oczywiście bogata oferta zastosowań tego urządzenia sprawia, że możemy je znaleźć niemal w każdej kuchni. Po blendery szczególnie chętnie sięgają mamy, które swoim dzieciom zawsze są gotowe przygotować zdrowy napój bądź sok z owoców lub warzyw.


  Dobry blender przygotuje ziemniaki na placki, masę do puree, rozdrobni lód, u trzepie białko z jajek lub wykona wiele innych wydaje się podstawowych czynności, które codziennie sprawujemy w kuchni. Podstawową zaletą jest funkcjonalności blendera jest zyskanie na czasie podczas wykonywania owych czynności przy pomocy tego urządzenia. Blender o odpowiedniej mocy przyśpieszy wykonanie podstaw do posiłków wielokrotnie szybciej niż w przypadku tradycyjnych, często ręcznych robót.


  Dlatego jeśli nie posiadają Państwo blendera, nie warto zwlekać z decyzją o jego zakupie. Zyskają Państwo na czasie podczas przygotowywania posiłków, a wasze dania bardzo się urozmaicą, dzięki czemu nabiorą nowego charakteru.

 • Prasy do oleju
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Zapisz się na newsletter

Adres email:

OKAZJA, PREMIERA, NOWOŚĆ, WYPRZEDAŻ.

Zapisz się na newsletter. Nie przegap żadnej okazji!

Zapraszamy!